  • What is Database 16GB DDR4 3200MHz Rdimm Hma82gr7cjr8n-Xn PC4-25600 Cl22 1rx8 1.2V Ecc Registered Server Memory RAM for Workstation
What is Read Intensive M393A2K43dB3-Cwe 16g 3200MHz Ecc Rdimm 2rx8 PC4-25600 Server Memory Module Internal RAM
About this Item
Details
Company Profile
Price
Min. Order Reference FOB Price
Sepcifications
  • Memory Type DDR4
  • Application Server, Workstation and Data Center
  • Memory Capacity 16g
  • Frequency 3200
  • Pin 188
  • Operate Mode Ridmm
  • Performance Ecc
  • Interface Form DIMM
  • Cooling Fin With Cooling Fin
  • Color Green
  • Transport Package Original
  • Specification Box dimensions: 58 × 44 × 25 cm
  • Trademark OEM
  • Origin South Korea
  • MOQ 1 PC
  • Delivery Time 3-7 Working Days
  • Warranty 3 Years
  • Feature Brand New
Product Description
Learn More
Wholesale Rams Comparison
Transaction Info
Min Order 1 Piece 1 Piece 1 Piece 1 Piece 1 Piece
Quality Control
Management System Certification - - - - -
Trade Capacity
Export Markets North America, Southeast Asia/ Mideast, Domestic Domestic Domestic Domestic Domestic
Business Model ODM, OEM Own Brand Own Brand Own Brand Own Brand
Average Lead Time Peak Season Lead Time: within 15 workdays
Off Season Lead Time: within 15 workdays
Peak Season Lead Time: within 15 workdays
Product Attributes
Specification
Memory Type: DDR4;
Memory Capacity: 16g;
Frequency: 3200;
Pin: 188;
Operate Mode: Ridmm;
Performance: Ecc;
Interface Form: DIMM;
Cooling Fin: With Cooling Fin;
Color: Green;
MOQ: 1 PC;
Warranty: 3 Years;
Feature: Brand New;
Application: Desktop, Laptop, Server;
Memory Capacity: 16GB;
Frequency: 2666MHz;
Pin: 288;
Operate Mode: SDRAM;
Performance: Normal;
Cooling Fin: Other;
Products Status: Stock;
MOQ: 1;
Warranty: 1 Year;
Condition: New;
Memory Capacity: 32GB;
Frequency: 3200MHz;
Pin: 288;
Operate Mode: SDRAM;
Performance: Normal;
Cooling Fin: Other;
Voltage: 1.20 V;
Rank: Dual-Rank;
Signal Processing: Unbuffered;
Width: 1.2";
Length: 5.3";
Memory Type: DDR5;
Application: Server;
Memory Capacity: 384GB;
Frequency: 5600MHz;
Rank: Dual-Rank;
Signal Processing: Unbuffered;
Voltage: 1.20 V;
Application: Desktop, Server;
Memory Capacity: 128g;
Frequency: 2000MHz;